Притулок для тварин ЛКП "Лев" у Львові відновив роботу: графікЩорічний карантин у притулку для тварин "Лев" завершився. 

З 10 січня повноцінну роботу після карантину відновив львівський притулок для тварин ЛКП "Лев". Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

За час карантину у притулку ретельно продезінфікувала усі приміщення, територію, вольєри, будки, транспорт, інвентар та провела поточні ремонтні роботи.

ЛКП «Лев» працює щодня, без вихідних, з 8:00 до 19:00, а Центр адопції - з 08:00 до 17:00 на вул. Промисловій, 56 у Львові.

Також у підприємстві нагадують, що бригада ловців собак здійснює виїзди в населені пункти Львівської МТГ щосереди та щосуботи, в інші дні тижня — в райони міста Львова. Поза чергою виїзд здійснюється на ургентні випадки, а також якщо безпритульна собака вагітна або тічкуюча.

Собаки, виловлені у районах міста Львова, перебувають на підприємстві 21 день, а ті, що у населених пунктах МТГ — 14 днів (щоб першочергового стерилізувати більшу кількість тварин та, відповідно, запобігати їх розмноженню).

Виїзд бригади здійснюється виключно за телефонним запитом на номер: 068 535 45 45.

Читайте також: На Львівщині медики потрапили у ДТП з автобусом та вантажівкою: загинув пасажир карети швидкої, - ФОТОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW