На Хмельниччині оновили графік відключень світла на тижденьТрадиційно для початку тижня у "Хмельницькобленерго" оприлюднили новий графік погодинних відключень світла.

Зміни в порядку черг потрібні для того, аби всі мешканці області отримували електропостачання та залишалися без світла в різний час.

Зміна графіків відключень світла, нагадують у "Хмельницькобленерго", звична процедура для початку тижня. Застосування графіків погодинних відключень залежить не лише від вказівок, що надходять в область від Укренерго, а й від того, яка температура повітря надворі. Щонайменше. Бо є ще загроза масованих ракетних обстрілів, про яку попереджав начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій. І до цього також потрібно бути готовими.

Але поки що на сьогодні, 8 січня, у ДСНС України, попередили про поривчасті вітри на всій території України, крім сходу.

Попередньо протягом тижня для мешканців Хмельниччини діятиме такий графік:

На Хмельниччині оновили графік відключень світла на тиждень, фото-1

Графіки відключень світла можуть застосовувати в обмеженому варіанті – замість 4 годин знеструмлення триватимуть менше. Проте не виключені й відключення одночасно за двома чергами. Все залежатиме від того, наскільки ощадливо споживатимуть електрику мешканці області.

Читайте також:"На війні загинув кам’янчанин Володимир Охота".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW