У Кривому Розі здають в оренду нежитлове приміщення, вбудоване у 1 поверх окремо розташованої одноповерхової будівлі, - ФОТОВ Покровському районі планують здати в оренду нежитлове приміщення, вбудоване у 1 поверх окремо розташованої одноповерхової будівлі.

Про це повідомляє 0564.ua, посилаючись на сайт "Прозоро.Продажі".

В перші дні 2023 року Управління комунальної власності міста виставило на аукціон нежитлове приміщення, вбудоване у 1 поверх окремо розташованої одноповерхової будівлі, на вул.Миколи Світальського,8А. Площа приміщення -  38,70 кв.м.

Технічний стан об'єкта нерухомості  – задовільний. В наявності - електропостачання, водопостачання, водовідведення, послуги за потреби підключаються орендарем самостійно.

Вказаний об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини.

Стартова орендна плата - 1 135.62 грн без ПДВ

Приміщення планують здати в оренду на 5 років. 

Кінцевий строк подання цінових пропозицій - 20:00 17.01.2023. Дата проведення аукціону - 12:20 18.01.2023.

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів

У Кривому Розі здають в оренду нежитлове приміщення, вбудоване у 1 поверх окремо розташованої одноповерхової будівлі, - ФОТО , фото-4

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW