День був спокійним для всіх громад Дніпропетровщини: ситуація в регіоні станом на вечірЗавершується триста шіснанадцята доба російського широкомасштабного вторгнення. ​​Ситуація на Дніпропетровщині станом на вечір.

Про це повідомляє редакція 056.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що день був спокійним для всіх громад області. Також він прокоментував заяву росіян про перемир’я на Різдво.

"Головне, що слід розуміти це ІПСО, маніпуляція, аби потім звинуватити Україну у порушенні цієї так званої «тиші». Росіяни звісно стріляти не припинять. Їм потрібна «картинка» для того, щоб показати які вони «православні» та як вони відстоюють духовні цінності.

Україна вже понад вісім років знає і розуміє, що святого у росіян нічого немає. Всі ці дні війни росіянам віра не заважала вбивати українців та руйнувати нашу державу ракетними та артобстрілами. Перемир’я для православних вірян? А де була віра в Бога у них 24 квітня на Великдень? Коли росія вбила двох дітей на Донеччині, а за день до того - молоду маму з 3-місячним малюком в Одесі?

Наша відповідь одна: Геть з нашої землі вслід за російським кораблем. І перемир’я своє не забудьте", - написав Лукашук.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW