Фахівці Чернівціводоканалу розповіли, чому вода вночі продовжить зникатиВодонапірна система міста відчуває незручності через відключення електроенергії та перепади напруги.

Наразі насосні станції та обладнання працюють в екстримальних умовах.

Незважаючи на відключення світла на підстанціях, вдень вода є у більшої частини чернівчан. Це стало можливим тому, що фахівці водоканалу щоночі поновлюють запаси у резервуарах. Якщо ж відмовитися від таких дій, під час надзвичайної ситуації Чернівці можуть повністю залишитися без води.

Час від часу водопостачання в нічний час доби все ж є. Це залежить безпосередньо від оперативних залишків у резервуарах.

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз!

Зараз маємо таку ситуацію, коли неможливо передбачити, що буде завтра. Тому потрібно готуватися заздалегідь: поповнювати запас та бути  готовими до обмеженого водопостачання з 23:00 до 6:00. На жаль, так буде тривати доти, допоки ситуація в енергосистемі України не прийде в норму.

Фахівці також наголошують, що вода може зникати або бути під меншим тиском і вдень. Поки не відновлять електропостачання, і цим нічого не вдіяти.

Вам також буде цікаво:

У Чернівцях ще один аварійний витік: де не буде води

Через аварійний витік на Головній вулиці Чернівців не буде води

Яким буде новий тариф на воду у Чернівцях з 1 січня

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW