Хмельниччина отримала ще один реанімобільАвтомобіль використовуватиметься для транспортування важкохворих пацієнтів між закладами охорони здоров’я, а також хворих та поранених, що доставляються в область з регіонів, де тривають бойові дії

В області продовжують забезпечувати лікувальні заклади каретами "швидкої" допомоги, інформує 0382.ua за інформацією начальника ОВА Сергія Гамалія. 

Реанімобіль FIAT Ducato привезли з Європи завдяки співпраці обласної військової адміністрації із благодійним фондом "Етіс Хелп". Він пройшов відповідне техобслуговування та готовий слугувати лікарям Хмельницького обласного серцево-судинного центру. 

Автомобіль використовуватиметься для транспортування важкохворих пацієнтів між закладами охорони здоров’я, а також хворих та поранених, що доставляються в область з регіонів, де тривають бойові дії.

"Обласна військова адміністрація щиро дякує благодійникам за незмінну підтримку та покращення матеріально-технічної бази наших медичних закладів", - резюмує Гамалій.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW