Полтавщина увійшла до трійки областей за кількістю залучених до «Армії відновлення»Загалом долучилися до «армії» 38 територіальних громад Полтавщини. У середньому тривалість робіт становила 1 місяць. Найактивніші – Кременчуцька, Оржицька та Кобеляцька громади.

В області «Армія відновлення» займалася облаштуванням укриттів, заготівлею дров для опалювального сезону, ліквідацією стихійних сміттєзвалищ й облаштуванням полігонів твердих побутових відходів, упорядкуванням і благоустроєм територій, укріпленням дамб і мостових споруд. Чергували в пунктах незламності, виконували ремонти приміщень для потреб ЗСУ.

« Ця державна ініціатива із долучення безробітних до робіт із відновлення України та зміцнення оборони почала працювати торік, із кінця жовтня. За цей час уже 772 людини виконували суспільно корисні роботи. На оплату праці спрямовано 5,7 млн грн» - інформує начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Із початку року до «Армії відновлення» планують долучитися всі 60 громад Полтавщини.

Читайте також: У Полтаві невідомі повідомили до поліції про замінування навчальних закладів: працівників евакуювали, працюють вибухотехнікиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW