В Дніпрі та області після 14:00 зменшать ліміти споживання світлаСтаном на 11:00 споживання в Україні знижено. Тому обмеження споживання до 14:00 не застосовуються. На другу частину доби кожна область, в тому числі Дніпропетровська, має певні ліміти споживання.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на НЕК "Укренерго".

Споживання світла в Україні знижене завдяки теплій погоді. Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття навантаження. Крім цього, через ясну погоду у ранкові та денні години підвищене виробництво електроенергії сонячними електростанціями. Тому обмеження споживання до 14:00 не застосовуються.

Водночас на вечір прогнозується поступове зростання споживання. Тому диспетчерський центр Укренерго довів ліміти споживання до областей на другу половину доби з метою забезпечення балансу в енергосистемі.

Ворог знову завдав ударів по енергооб'єктах на сході та півдні країни. Є пошкодження в розподільчих мережах. Ремонтні роботи та відновлення живлення будуть проведені відразу після отримання відповідних дозволів військових.

"Укренерго", виробники електроенергії та оператори систем розподілу продовжують відновлювати пошкоджені росіянами енергооб’єкти для забезпечення живлення споживачів та підвищення його надійності.

"Будь ласка, розумно споживайте електроенергію, користуйтеся енергоємними приладами почергово.

Ми не забуваємо про цілі ворога позбавити українців світла і готові протидіяти цьому та за будь-яких умов відновлювати пошкоджене", - звернулись в компанії.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW