Правоохоронці привітали багатодітну родину з Мукачева, яка через пожежу залишилася без житлаНоворічні свята завжди довгоочікувані для дорослих та дітей, кожен перебуває в передчутті дива та свята. Проте чи не найбільше потребують нашої турботи й уваги родини, які опинилися у складних життєвих обставинах. Вже стало доброю традицією у поліцейських навідуватись до них. Про це розповіли на сайті Національної поліції.

До однієї з таких сімей вчора, 30 грудня, прийшли поліцейські Мукачівського районного управління поліції. Мукачівка самостійно виховує трьох хлопчиків 5, 6 та 7 років. Родина вже другий рік проживає у своїх знайомих. Помешкання, в якому раніше жила сім‘я, вщент згоріло.

Поліцейські принесли діткам теплий одяг, іграшки, книжечки, гостинці та багато інших подарунків. А також принесли діткам головний атрибут Нового року - ялинку, яку разом з хлопчиками прикрасили.

Діти із захопленням прийняли подарунки та навзаєм подарували гостям свої усмішки.

«Ми дуже хочемо, щоб такі родини завжди відчували нашу допомогу і турботу. Ми завжди поруч та готові допомагати», - наголосили поліцейські.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW