Тернопільські слідчі довели вину 20-річного сепаратиста, який перейшов на бік ворогів і став командиромПрокурори Тернопільської обласної прокуратури у рамках спеціального досудового розслідування скерували до суду обвинувальний акт щодо жителя Донецька, обвинуваченого у державній зраді та добровільній участі в незаконному воєнізованому формуванні терористичної організації «ДНР» в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, 20-річний громадянин України у березні 2022 року добровільно перейшов на бік ворога, вступивши у збройне воєнізоване формування - так званий «113 стрелковый полк мобилизационногорезерва» терористичної організації «Донецька народна республика» й був призначений командиром гранатомета.

З березня по червень 2022 року обвинувачений брав участь у бойових діях проти Збройних Сил України поблизу тимчасово окупованих сіл Кізомис, Томина Балка, Широка Балка, Станіслав та інших населених пунктів Херсонської області. Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ в Тернопільській області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW