Сьогодні в Дніпрі та області вимикатимуть світло: яка ситуація в енергосистеміСьогодні, 30 грудня в Дніпрі та області діють стабілізаційні графіки відключень. Проте, ситуація в енергосистемі динамічна - можливі екстрені відключення поза графіком.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на ДТЕК Дніпровські електромережі.

В компанії просять з розумінням поставитися до можливих відхилень, які можуть виникати для балансування енергосистеми. Перевірити наявність поточних відключень або ознайомитись з графіком можна тут.

В Укренерго додали, що після десятої масованої ракетної атаки енергосистема відновлюється в плановому режимі — ворогу не вдалося досягти тих цілей, які він очевидно перед собою ставив, погасити нашу енергосистему не вдалося.

"Зараз значна частина генеруючих потужностей в системі відновлена, але є пошкодження мережі та деяких електростанцій. Вони пов’язані з тим, що це була не одна ракетна атака, а по суті серія атак. Все почалося вночі з серії атаки дронами, потім була масована ракетна атака, і потім ще декілька атак системами С-300 по Харківщині та Миколаївщині. Тобто ворог намагався стріляти сьогодні всім, що має, але глобальної цілі не досяг. Система працює.

На жаль, через значні мережеві пошкодження нам складно доставляти електроенергію на Харківщині, Київщині, Одещині, Миколаївщині, Херсонщині, Львівщині. Ремонтні бригади «Укренерго» працюють над відновленням мереж постійно, в тому числі й зараз", - розповів голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW