У 2023 році "бавовна" буде більш інтенсивно розквітати в рф: анонс від Генштабу ЗСУПісля десятої масованої ракетної атаки по Україні в Генштаб ЗСУ анансували розквіт бавовни. Так очікується, що у 2023 році в росії значно побільшає "бавовни" і вони все частіше будуть чути сигнал тривоги. Водночас, що саме стане її причиною, там не уточнили.

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу Олексій Гром, передає редакція. 

Олексій Громов коротко натякнув, що сигнали повітряної тривоги у новому 2023 році на території країни-агресорки лунатимуть частіше.

"У наступному році буде ще більше "бавовни", – анонсував він.

Раніше голова СБУ Василь Малюк також спрогнозував на наступний рік три речі:

  • більше "бавовни",
  • нові спецоперації СБУ,
  • подальша зачистка п'ятої колони та любителів "русского мира" всередині України.

Варто додати, що росіяни і самі з радістю допомагають влаштовувати бавовну на своїй же території. До прикладу, у російському Енгельсі 29 грудня чули потужні вибухи. Ймовірно, окупанти збили свій Су-27. У місті також лунала повітряна тривога. Наразі окупанти розбираються, чому збили свій літак. За їхніми словами, було хмарно. Пілот винищувача загинув.

"Бавовна" у Росії: останні новини

26 грудня у Бєлгородській та Курській областях лунали вибухи. У такий спосіб там відзначали День народження російської протиповітряної оборони. Загалом гучна "бавовна" прийшла у Суджанський район Курської області. Також звуки вибухів чули у Шебекінському районі та у селищі Разумне неподалік Бєлгорода.

18 грудня у Бєлгородській області знову було чути вибухи. Дивним чином повідомлення про них по часу збігаються з повітряною тривогою на Харківщині. Отже, окупанти знову могли атакувати Україну, але щось пішло не такAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW