У Запоріжжі суд зобов’язав комерсантів, що вигадали схему по ухилянню від боргу, сплатити за нерухомістьРішенням суду задоволено позов Дніпровської окружної прокуратури до приватного підприємства про визнання фраудаторних правочинів недійсними.

Про це повідомили в пресслужбі обласної прокуратури, передає 061.

Встановлено, що у 2018 році прокуратура звернулась з позовом до суду про стягнення із підприємства коштів до місцевого бюджету коштів, отриманих від безпідставно набутого майна на майже чверть мільйона гривень.

Аби не виплачувати ці кошти, бізнес ще під час судового розгляду передав майновий комплекс до статутного капіталу іншої компанії. Аналогічним чином вже зі спливом 4 місяців новий власник відчужив нерухоме майно на користь третьої юридичної особи.

Суд погодився з позицією прокурора про те, що нові власники об’єктів нерухомості є пов’язаними особами з боржником, та відчуження майна здійснено з метою ухилення від погашення боргу.

Після набрання судовим рішенням законної сили за рахунок спірного нерухомого майна буде погашена заборгованість перед місцевим бюджетом.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі мережа супермаркетів відшкодує майже мільйон гривень боргу за оренду землі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW