Лазню на колесах передали бійцям Тероборони ВінниччиниЛазню на колесах облаштували для бійців вінницької тероборони. Польова автівка повністю автономна: має генератор, працює на дровах та розрахована на шість душових кабінок.

Про це повідомив вінницький міський голова Сергій Моргунов.

“Ми постійно враховуємо побажання наших захисників, щоб не тільки підсилити бойові можливості підрозділів, а й покращити комфорт, наскільки це можливо в польових умовах. Саме завдяки їм, нашим Героям, ми можемо жити та працювати у рідній Вінниці. Тому й надалі підтримуватимемо українських воїнів. Згуртованість у тилу так само важлива, як і армійська злагодженість”, - зазначив мер.

Вантажівку “ЗІЛ-138” з напівпричепом, яку й переобладнали під лазню, передали з підприємства “Вінницяміськтеплоенерго”. Довершили задум майстри вінницького підприємства “Ремтехсільмаш”.

“Це не нова ідея для нашої громади. Ще у 2014 році ми відправили подібну польову лазню на Донбас. За таким самим принципом ми облаштували й цю лазню. Це питання кілька разів підіймалося вінницькими військовими. Ми з радістю підтримали таку ініціативу й організували цей проєкт”, - додав Сергій Моргунов.

Мобільну лазню відправлять на Північ, де боронять кордон вінницькі військовослужбовці.

Джерело: https://vinbazar.com/AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW