В Україні планують дозволити виїжджати за кордон військовозобов'язаним чоловікам, але не всімВ Україні планують дозволити виїжджати за кордон військовозобов'язаним чоловікам, яких забронювали від мобілізації.

Як розповіла міністерка економіки Юлія Свириденка в інтерв'ю Forbes, передає "Thromadske", уряд відмовився від програми "єВідрядження", яка мала дозволити військовозобов'язаним чоловікам виїжджати за кордон у відрядження до 7 днів. Планувалося, що послуга буде доступною фізичним особам-підприємцям та юридичним особам, які відповідають певним умовам.

За словами міністерки, наразі ідеться про закон, який парламент ухвалив у листопад, який до того ж підписав президент. Мінекономіки вже підготувало проєкт постанови, яка деталізує та унормовує критерії та порядок бронювання. Нині документ на погодженні.

Підкреслюється, що фінальне рішення з цього питання залишається за Міноборони та Генштабом.

Юлія Свириденка говорить, що не стоїть завдання дозволити виїжджати всім, а лише допомогти бізнесу, який працює, виїхати за кордон для укладання нових контрактів, угод, участі у виставках тощо.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW