Поліція відкрила вже 51 тисячу справ проти військових рф та їхніх пособниківЗа час повномасштабного вторгнення рф Національна поліція розпочала понад 51 тисячу кримінальних проваджень за фактами злочинів, вчинених російськими військовими та їхніми пособниками.

Про це у Телеграмі повідомив голова Нацполіції Ігор Клименко.

"Національна поліція України за 10 місяців повномасштабної війни розпочала понад 51 тисячу кримінальних проваджень за фактами злочинів, вчинених військовослужбовцями рф та їхніми пособниками. У середньому лише поліція реєструвала по 168 воєнних злочинів за добу", – зазначив керівник Нацполіції.

За його словами, НПУ також відкрила більш як 2,2 тисячі кримінальних проваджень за колабораціонізм. Наразі 448 осіб мають статус підозрюваних, а 240 обвинувальних актів уже передано в суди.

Клименко також поінформував, що під час перевірки на блокпостах поліція виявила 742 розшукуваних та майже 5,2 тис. підозрілих осіб, імовірно причетних до незаконної діяльності, а також понад 2,7 тис. транспортних засобів, що перебували в розшуку.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW