Яка погода очікується до Нового року: чи будуть в Україні морози та сніг до кінця грудняВ Україні найближчим часом не прогнозують похолодання. До кінця грудня на зимову погоду чекати не варто.

Про це повідомляє редакція.

Синоптики повідомляють, що потепління в Україні затримається надовго. У грудні сильних морозів вже не буде. Хоч повітря в Україні буде теплим, та на суху погоду чекати не варто.

Синоптики прогнозують періодичні дощі. Так, 24 грудня опади будуть у всіх регіонах. Найвище стовпчики термометрів підіймуться на Заході – до +7...+9 градусів. В інших регіонах буде на кілька градусів холодніше. 25 грудня дощі покинуть лише Захід України. На решті території нашої країни й далі буде мокро.

До 27 грудня включно опади періодично накриватимуть різні регіони України. Суху погоду по всій Україні обіцяють лише 28 грудня. У цей день температура повітря у західних областях становитиме +4...+6 градусів. У Києві буде холодніше – +1...+3 градусів. Водночас у Харкові стовпчики термометрів вперше опустяться нижче 0 градусів – там обіцяють -1 градус.

Синоптикиня Наталка Діденко прогнозує, що потепління триватиме в Україні до Нового року. То ж лапатого снігу і морозу цього місяця вже не буде.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW