Підозрюваному екс-поліцейському у вбивстві 5-річного хлопчика Україна заплатить понад 9 тисяч євроУ 2019 році ця справа прогриміла на всю Україну - п'яні поліцейські Переяслав-Хмельницього, які стріляли по банках, вбили 5-річного хлопчика Кирила Тлявова. Лікарі боролися за життя хлопчика три дні. Він пережив складну операцію на мозку. Але травма була несумісна з життям. 22 грудня, суд звільнив з-під варти останнього підозрюваного, а держава повинна виплатити щей йому 9 тисяч євро компенсації.

Про це розповів журналіст Єгор Чечеринда на своїй Facebook-сторінці.

"22 грудня Переяславський міський районний суд звільнив з під варти четвертого обвинуваченого у вбивстві 5-річного хлопчика Кирила Тлявова - Івана Приходька (єдиний з підозрюваних, що залишався в СІЗО). Йому призначили цілодобовий домашній арешт із зобов‘язаннями. Про зміну запобіжного заходу для Приходька попросили самі прокурори!! Причина - рішення Європейського суду з прав людини, який визнав відсутність юридичного захисту, умови перебування в СІЗО – неналежними, термін перебування у неволі — надмірним. Також ЄСПЛ зобов’язав державу відшкодувати Приходьку понад 9 тисяч євро", - повідомляє журналіст.

До слова, на екс-поліцейського навіть не надінуть електронний браслет, "бо їх в системі МВС просто не залишилося справних".

"Обвинувачення, зокрема, просило для Івана Приходька цілодобовий домашній арешт із носінням електронного браслета. Проте через нестачу пристроїв в правоохоронних органах суд обмежився цілодобовим домашнім арештом без браслета", - повідомляє Суспільне.

Проти зміни запобіжного заходу виступала лише бабуся хлопчика Олександра Тлявова.

"Вони зроблять йому папірець, що він буде працювати? Він повз мене буде ходити щодня? Батько хлопчика під Бахмутом стоїть з автоматом. Якщо він дізнається – він пішки прийде. Ну як це на цій стадії відпускати під домашній арешт?! Я заперечую", — сказала бабуся в суді.

Підозрюваному екс-поліцейському у вбивстві 5-річного хлопчика Україна заплатить понад 9 тисяч євро (ФОТО) , фото-1

Нагадаємо, 5-річного Кирила Тлявова було вбито ще 31 травня 2019-го року.  Тоді поліцейський Приходько разом з друзями пиячили та розважалися зі зброєю на своєму подвір'ї, стріляючи просто неба по бляшанках. Одна з куль вбила 5-річного Кирила Тлявова, що грав поруч.

Підозрюваному екс-поліцейському у вбивстві 5-річного хлопчика Україна заплатить понад 9 тисяч євро (ФОТО) , фото-2

Пізніше група чоловіків на чолі з поліцейським Приходьком намагалися приховати факт зв'язку п'яної стрілянини з вбивством.

Суд - досі триває. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW