"Хочу жити": скільки росіян вирішили здатись в український полонВ Україні триває програма "Хочу жити". З її допомогою російські військові можуть безпечно здатися в полон. На сьогодні було отримано близько 4,3 тис. заяв.

Про це повідомив речник проєкту "Хочу жити" Віталій Матвієнко.

Він розповів, що близько 4,3 тис. російських військових та мобілізованих солдатів готові здатись та потрапити добровільно в полон до ЗСУ.

Більшість звернень, які надходять до проєкту стосуються російських військових, які запитують як правильно здатись, або вже хочуть потрапити до українського полону. З такими людьми працює "Хочу жити" і консультує росіян як і де безпечно здатись в полон. Їм обіцяють повну безпеку усіх розмов та листувань.

Також росіянам гарантують утримання згідно з нормами Женевських конвенцій. Натомість Україна потребує поповнення обмінного фонду, аби повернути своїх захисників додому.

Для здачі в полон російський військовий може скористуватись чат-ботом в Telegram або зателефонувати за необхідними номерами: +38 066 580 34 98 +38 093 119 29 84. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW