У Генштабі ЗСУ не виключають, що Білорусь готується до війниУ Генштабі Збройних сил України не виключають, що керівництво Білорусі готується до участі у війні. Водночас імовірність проведення наступальної операції з території Білорусі залишається низькою.

Про це 15 грудня під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов, пише «Суспільне».

«Ймовірність проведення наступальної операції з території Білорусі залишається низькою. Водночас прикордонний державний комітет Білорусі до 1 березня 2023 року продовжив обмеження на в’їзд та перебування громадян у прикордонній смузі, в районах Гомельської області, що межує з Київською та Чернігівською областями України», — зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ЩЕ: «Погоджуйтесь на кордони 1991 року»: як у Чернігові відреагували на плани захопити місто

Також за наявними даними у прикордонних з Україною районах Брестської області, минулого тижня тривав процес вступу добровольців до підрозділів територіальної оборони, розповів Громов.

«Під час проводження бесід, кандидатам доводять, що у разі провадження у країни воєнного стану, їм буде видано зброю та амуніцію, а їх основним завданням буде охорона та оборона громад у складі сформованих підрозділів територіальної оборони», — додав він.

Водночас палата представників Білорусі схвалила законопроєкт про запровадження смертної кари за державну зраду для військовослужбовців та представників державної влади.

«Не виключено, що такі дії Лукашенка є одним з кроків у рамках підготовки до участі у війні проти України», — додав Громов.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW