«Політичні ігри з прицілом на завершення війни», – політолог Давидюк про відсторонення мера ЧерніговаСитуація з відстороненням мера Чернігова – це приклад політичних ігор з прицілом на завершення війни. Так вважає політолог Микола Давидюк. За його словами, наразі на кону існування країни і не час з‘ясовувати, хто більший бос на Чернігівщині.

– Зараз завдання захистити країну. В нього (Владислава Атрошенка, мера Чернігова, – ред.) від білорусії лічені метри і можливий наступ. Чи треба зараз починати цю перипетію? Це міряння рейтингами і впливами. Ось цього нам точно не треба. Не треба використовувати війну, як інструмент політичного протистояння по одній простій причині: з обох сторін вони однакові – обоє рябоє. Я зараз не буду розділяти, чи офіс правий, чи мер правий. Бо є й інші мери – Київ, Дніпро… Всі мери, зрозуміло, що відчувають силу, в них є гроші, в них зараз є ресурс.

Завдання – зберегти країну. Не окремими містами, а зберегти всю країну, зберегти людей, наголосив Микола Давидюк.

– Ми що вже все звільнили, що вже всі так в політику пішли. Ми що звільнили вже всіх громадян. Та у нас мільйони людей в окупації.

Як підкреслив політолог, ситуація щодо відсторонення Владислава Атрошенка, це саме політичні ігри, а не політичний тиск.

– Політичний тиск робиться для того, щоб щось. А його просто позбавляють. Я скажу так, це політичні ігри з прицілом на завершення війни. Якщо, наприклад, за три-чотири місяці завершиться війна, зима добиває путіна, підписують чи не підписують якусь угоду, відразу будуть вибори і протягом місяця вони завершаться. Від дня, коли сказали «стоп вогонь», по завершенню місяця вибори завершаться, тому всі хочуть зараз максимально підготуватися. Але, готуючись до виборів, можна програти війну.

Також він зазначив, що еліти зараз поводять себе дуже безвідповідально. «Всюди де віддаляються російські війська, політичні еліти починають грати в кулуарні ігри. Цього не повинно бути».

– Поки ми не звільнемо всі території політичні питання мають бути на паузі. Люди не хочуть цього. Та вибачте мене, людям зараз все рівно на всіх. Зараз питання виживання держави. А не те, в кого буде більше рейтингу, в кого буде більший вплив на північному поліссі, типу Чернігова.

ЧИТАЙТЕ ЩЕ: Справа, через яку Атрошенка відсторонили з посади на рік: що про неї відомо

Нагадаємо, Яворівський районний суд Львівської області на рік заборонив меру Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови. Чиновника визнали винним у діях, скоєних в умовах конфлікту інтересів, та оштрафував на 6800 тисяч гривень.

Атрошенку інкримінується ст. 172-7 кодексу України про адміністративні правопорушення. Відповідне рішення суд ухвалив на засіданні у середу, 7 грудня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW