Фахівці розповіли, як професії стануть найбільш затребувані найближчим часомЕксперти повідомляють про загрозу, яка очікує на українців уже в 2023 році: плануються масові звільнення, і стало відомо, які спеціальності стануть найбільш затребуваними.

Як інформує "biz.today.ua", в Україні після початку війни побільшало безробітних. А багатьом із тих, хто зберіг свої місця, знизили зарплату.

На даний момент працевлаштуватися досить складно через високу конкуренцію та меншу кількість вакансій.

Ринок праці – на боці роботодавців, які все частіше пропонують невигідні умови, висувають більше вимог та нижчі зарплати, ніж раніше.

Регулярні відключення електроенергії створили складнощі для людей, які працюють віддалено.

Після війни перед нашою країною буде багато викликів, і миттєво покращити ситуацію не вдасться. На відродження економіки підуть роки і високого рівня безробіття не уникнути.

Економісти вважають, що під загрозою звільнення може опинитися практично кожен українець. Більше шансів зберегти робочі місця у співробітників із важливими ролями у виробничому ланцюжку, тих, які приносять власникам більше доходів, ніж витрат.

У спеціалістів певних сфер вищий ризик потрапити під скорочення. Насамперед це лаборанти, інженери металургійного виробництва, чиї підприємства зруйнувалися через бойові дії.

Затребуваними виявляться архітектори, будівельники, енергетики, лікарі та медичний персонал.

Їх критично не вистачатиме на ринку праці, а швидко заповнити дефіцит не вдасться.

Деяким українцям доведеться шукати додатковий підробіток чи змінити сферу діяльності.

Читайте також: Як здійснити в’їзд дитини в Україну з іноземним свідоцтвом про народженняAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW