У Львові невідомі викрали контейнер, в якому збирали тару для виготовлення окопних свічок, - ФОТООсоби крадіїв будуть встановлювати правоохоронці. 

Неприємний інцидент трапився 13 грудня у Львові на вулиці Юрій Руфа, 5 (колишня вулиця Некрасова). Невідомі викрали контейнер, де збирали бляшанки для виготовлення окопних свічок військовим. 

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

У ЛКП "Львівспецкомунтранс" розповідають, що крадіжка ймовірно сталася вночі, коли було відключення світла. Юристи підприємства вже готують заяву у правоохоронні органи. Викрадений контейнер можна легко впізнати, адже він був обклеїний інформацією про збір бляшанок. 

"Крадіїв треба знайти і покарати. І навіть не тому, що вони завдали матеріальної шкоди. Поки одні люди відсортовують бляшану тару, інші виготовляють з них окопні свічки для наших захисників, хтось у цей час вчиняє підлість задля власної наживи", - додали у ЛКП. 

Нагадаємо, що збір бляшанок для окопних свічок "Львівспецкомунтранс" розпочав ще вкінці жовтня. Так, 10 спеціальних резервуарів розмістили в Личаківському районі за адресами: вул. Барвінських, 16; Лисенка, 32; Мучна, 32; Юрія Руфа, 5 (колишня вул. Некрасова); Ніжинська, 9; Парфановичів, 3; Піскова, 17; Смольського, 7; Черемшини, 6 та Чернігівська, 7.

Вже за перші два тижні Львівспецкомунтранс зібрав 10 мішків бляшаної тари. Всі зібрані ємності передають волонтерам для виготовлення окопних свічок для ЗСУ.

Читайте також: У Львові "на хабарі" затримали інспектора ДСНС Львівщини, який вимагав гроші від підприємця, - ФОТОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW