Лиманські велосипедисти здобули два «золота» і «бронзу» на чемпіонаті України з кросу

Лиманські велоспортсмени представили Донеччину на чемпіонаті Укрїни з велокросу.

Чемпіонат відбувався 3-5 грудня у Білій Церкві, де кращих у двох дисциплінах – індивідуальній гонці на час та парній гонці – визначали 145 учасників із різних регіонів.Про це повідомляє управління фізичної культури та спорту Дон ОДА у Фейсбук.
"Від Донеччини на змаганнях успішно виступили два вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту, представники міста Лиман", - йдеться у повідомленні.
У індивідуальній гонці на час Донецькі спортсмени здобули дві золоті медалі: Алла Марущук, яка також є спортсменкою-інструкторкою Донецької обласної штатної команди резервного спорту – у віковій категорії жінки, Максим Кікоть – серед юнаків. За підсумками юнацької парної гонки в другий день чемпіонату Максим Кікоть додав до скарбнички Донецької області бронзову нагороду. Підготував велосипедистів заслужений тренер України Валерій Красов.

Отримуйте добірку найважливіших новин за день у нашій Viber спільноті.