В Одеській області досі складна ситуаці в енергосистемі: триває відновлення живлення споживачівСтаном на ранок 12 грудня в енергосистемі України зберігається значний дефіцит потужності. На Одещині ситуація все ще складна, відновлення живлення споживачів триває.

Про це повідомили в НЕК «Укренерго».

Бригади «Укренерго», генерації та обленерго спільно працюють над усуненням наслідків російських атак на енергетичну систему України. Через складність пошкоджень роботи тривають довше та ускладнюються поганою погодою: поривчастим вітром з мокрим снігом.

«Ми докладаємо максимум зусиль для покращення ситуації з енергопостачанням», - підкреслили у компанії.

Також повідомляється, що наразі для забезпечення балансу в енергосистемі до кожного обленерго доведено ліміти споживання електроенергії. Для дотримання лімітів діють обмеження споживання. При перевищенні доведених лімітів, застосовуються аварійні відключення.

Нагадаємо, що за минулий тиждень енергосистема зазнала три російські атаки – вже восьма масована ракетна атака у понеділок 5 грудня та дві локальні атаки артилерією та безпілотниками на півдні та сході країни у вихідні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW