У Слов’янську не діють віялові відключення. Вадим Лях пояснив, чому у сусідніх домах є світло, а у вашому - ніГолова Слов’янської ВА Вадим Лях пояснив, що у місті не діють віялові відключення. Як працює електроенергія у місті.

Вадим Лях зазначив, що як показують звернення на гарячу лінію і до нього особисто, найпроблемніше питання на сьогодні – відключення електроенергії.

Мешканцям громади не зовсім зрозуміло, чому в одному мікрорайоні електрика є, в іншому – ні. Ще більше питань виникає, якщо світло не відключають у сусідньому будинку, а у твоєму відключили.

"Хочу сказати, що у сфері енергетики справді відбулися зміни. І вони - не на краще. Нині вже не діють віялові відключення. Є лише аварійні. З їх приблизним графіком можна ознайомитись на сайті ДПЕК.

До них додаються ще й екстрені аварійні відключення. Тут уже графіка, ясна річ, немає.

Рішення про відключення у такому разі приймає диспетчер у Дніпрі. Він безпосередньо підпорядковується Укренерго. Диспетчер бачить ситуацію, що складається на енергетичному полі, та відключає лінії у містах Донецької та інших областей, щоб вирівняти цей процес".

Лях додає, що регулювати вимкнення в ручному режимі зі Слов'янська чи Краматорська неможливо. РЕМ цього зробити не може – лише диспетчер у Дніпрі.

Тому зараз і виникають випадки, коли світла може не бути і 4 години, і 12 годин, і, навіть, 20 годин.

"Розуміють, що пережити це важко. Але іншого варіанта ми не маємо.

Звісно, ми сподіваємося на краще. Але поки що маємо те, що маємо", - додав голова ВА.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW