"Звіряче вбивство українки": шалена кількість ран шокувала прокурора, особа вбивці приголомшила відразу дві країниЖахливе нещастя приголомшило відразу Україну та Польщу. Було виявлено українку, убито у дійсно звірячий спосіб. Прокуратура навіть не змогла порахувати кількість ударів та порізів, настільки багато було завдано ран.

Як інформують "Новини Карпат", у Польщі сталося жахливе вбивство, про це повідомляють місцеві ЗМІ.

38-річний українець Віктор та 45-річна Наталя жили разом протягом року у хостелі у місті Здзешовіце Опольського воєводства.

Жінка не працювала, а разом вони любили розпивати міцні алкогольні напої.

Одного разу, через п’янку та сварку, влаштовану парою, власник хостелу вигнав їх на вулицю, тому Віктор жив у своєму автомобілі, а потім переїхав на квартиру.

Оскільки пара вже не жила разом, то жінка вирішила, що може вступити в нові відносини.

За словами ймовірного вбивці, одного разу під час спільного розпивання спиртних напоїв Наталя зізналася, що йде жити до іншого чоловіка, свого нового коханця.

Тоді розлючений українець дістав канцелярський ніж і почав завдавати ним ударів по обличчю та шиї своєї жертви.

Отримані жінкою травми були настільки численними, що прокуратура навіть не змогла порахувати кількість ударів та порізів.

Під час розтину були виявлені три колото-різані рани грудної клітки, рана шиї довжиною 16 см та вертикальна рана довжиною 12 см від скроневої області до щелепи, які призвели до масивної кровотечі та смерті жінки.

На суді, який днями пройшов в Ополе, підозрюваний зізнався у вбивстві, і йому, швидше за все, загрожує довічне ув’язнення.

Також підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото  і відео!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW