"Ситуація краща, ніж у багатьох областях": Кім заявив, що по всій Миколаївській області вимкнення світла відбувається чітко за графікомНа Миколаївщині продовжують відключати світло за графіком.

Як заявив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім під час ефіру на 5 каналі, передає кореспондент 0512.ua, зараз по всій Миколаївській області енергетики працюють чітко по графіку.

Кім підкреслив, що "Миколаївобленерго" та "Укренерго" працюють, як герої, адже в області через рашиські обстріли були пошкодження і працівники за короткий термін відновили резервну лінію і в тому числі в напрямок Херсонщини.

До того ж, за його словами, з понеділка - вівторка в області ввели графіки відключення світла, яких наразі суворо дотримуються. 

- Є перекоси маленькі, люди можуть жалітися, що немає світла 3 - 4 години, але ситуація на загал краща, ніж в багатьох областях України, тому що там різні потужності. Тобто в нас зараз вимикається навіть критична інфраструктура, але вона в нас на генераторах для того, щоб люди мали світло,- додав голова ОВА.

 "Ситуація краща, ніж у багатьох областях": Кім заявив, що по всій Миколаївській області вимкнення світла відбувається чітко за графіком , фото-1

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW