Світла немає понад 7 годин: в YASNO розповіли, що робити мешканцям столиціПопри те, що в Києві й досі діють аварійні відключення світла, зростає ще й кількість локальних аварій. Це призводить до додаткових перебоїв зі світлом.

Про це повідомив гендиректор енергопостачальної компанії YASNO Сергій Коваленко у Facebook та розповів, що робити містянам у разі, якщо немає світла більш ніж 7 годин і надворі - екстрені відключення.

1. Зайдіть на сайт YASNO, де є графік відключень. Там міститься більшість інформації про те, що відбувається з енергоінфраструктурою за вашою адресою.

2. Перевірте, чи є у вас відключення через локальну аварію. Якщо є, за деталями звертайтеся до ОСББ/ЖЕК/ОСР.3.

Якщо це не локальна аварія, а все ж таки тривале екстрене відключення, то зверніться колег із ДТЕК Київські електромережі у фейсбук. Вас зорієнтують по часу, якщо це буде можливо.

Гендиректор YASNO також додав, що на лівому березі столиці ситуація з електропостачанням трохи покращилася.

Київ проживає сьогоднішній день з обмеженнями на рівні вчорашніх. На лівому, за свідченнями колег, ситуація стала трохи краща. Колеги придумали певне рішення, яке дало змогу збільшити об‘єм переданої електроенергії. І коли кажу "колеги" цього разу, тому маю на увазі енергетиків, місцеву владу і всіх, хто стосується цієї галузі. Всі працюють максимально злагоджено на результат, і це неабияк радує, - написав Коваленко.

Раніше ми розповідали,  де у Києві купити генератор, скільки коштує, як правильно вибрати та безпечно ним користуватися.

Також писали, як мешканцям столиці підготуватися до відсутності світла, тепла та зв’язку

44.ua у Телеграм: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій часAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW