На Буковині судитимуть чоловіка за домашнє насильство відносно дружиниБуковинцю загрожує до двох років позбавлення волі за домашнє насильство.

Під час розслідування правоохоронці з'ясували, що протягом тривалого часу 56-річний мешканець Кіцманщини здійснював психологічне насильство відносно власної дружини. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, буковинець сперечався зі співмешканкою, ображав її нецензурною лексикою, чіплявся за одяг та погрожував фізичною розправою.

На кожне звернення жінки поліцейські реагували адміністративними протоколами та профілактично-роз’яснювальними розмовами. Стосовно правопорушника також було виписано заборонний припис.

Чоловік вже декілька разів був визнаний винним у вчинені адміністративних правопорушень та перебував на профілактичному обліку за категорією «кривдник».

Однак навіть після цього правопорушник не виправився та і надалі вчиняв домашнє насильство над дружиною. За висновками судово-медичної експертизи, через психологічний тиск жінка отримала психічний розлад у формі легкого тривожно-депресивного стану.

Правоохоронці зібрали достатньо доказів та відправили їх з обвинувальним актом для розгляду до суду.

Вам також буде цікаво:

Жителя Чернівецького району судитимуть за домашнє насильство над дружиною

У Чернівецькій громаді за останні 10 місяців понад 600 людей постраждали від домашнього насильства

Чернівчанин може отримати два роки тюрми за насильство над батьком

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW