У Дніпрі двох Пушкіних, Горького, Чкалова... передали у "Зооконтроль", - ДОКУМЕНТВиконком Дніпровської міської ради вирішим тимчасово усунути з публічного простору Дніпра пам'ятки культурної спадщини, пов'язані з історією та культурою росії та срср.

Про це йдеться у рішенні виконкому Дніпровської міськради (див. нижче).

Пам'ятники усуваються з публічного простору міста до моменту прийняття рішення щодо їх подальшого правового статусу центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони культурної спадщини.

Пам'ятники тимчасово зберігатиме комунальне підприємство "Зооконтроль".

Криворізькі Пушкін та Горькі поки що сидять (стоять) на своїх місцях.

Нагадаємо, Сергій Жадан, який нещодавно побував у Кривому Розі, висловився стосовно засиллю пам'ятників діячам російської культури в українських містах.

"...Нам, звичайно, може це подобатись, може не подобатись, когось це травмує... Але, друзі, якщо ми далі хочемо бути колонією, нехай у нас залишаються російські вулиці, російські площі і російські пам'ятники. Якщо ж ми хочемо далі жити як незалежна Україна, все-таки потрібно будувати україноцентричний простір, зокрема, урбаністичний. Тому це питання до мешканців вашого міста", - зазначив Жадан.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW