На Житомирщині прокуратура повернула громаді понад 780 га землі вартістю 195 млн грнОргани прокуратури Житомирської області у суді домоглися повернення Чоповицькій територіальній громаді Коростенського району понад 780 га землі сільськогосподарського призначення вартістю понад 195 млн грн, які протиправно вибули з її власності.

Читайте також: Прокуратура Житомирщини відстояла суворіший запобіжний захід підозрюваному у розбійному нападі та заволодінні 1,6 млн грн

Прокурори встановили, що приватно-орендне сільгосппідприємство протягом жовтня 2020 – квітня 2021 років незаконно зареєструвало право приватної власності на 72 земельні ділянки.

Зокрема, відповідач використав документи про те, що сільгосппідприємство нібито є правонаступником попереднього власника – колективного сільськогосподарського підприємства, ліквідованого ще понад 20 років тому.

З метою захисту інтересів держави та територіальної громади, Коростенською окружною прокуратурою заявлено позов про витребування значного масиву землі з незаконного володіння, який Господарським судом Житомирської області цілковито задоволено.

Зауважимо, що це не перші сотні гектарів землі, які незаконно вибули з комунальної власності Чоповицької територіальної громади та повернуті органами прокуратури.

Як повідомлялося раніше, за позовом прокуратури громаді повернуто майже 650 га землі вартістю понад 162 млн. грн.

Джерело: Житомирська обласна прокуратура

Читайте також: Верховний Суд підтримав позицію прокуратури Житомирщини щодо незаконності передачі палацу Терещенків у власність Житомирської єпархії УПЦ МП

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:

  • Telegram
  • Instagram
  • Facebook


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW