"Хотіли дискредитувати відому святиню": у Почаївській лаврі заявили про провокаціюУ неділю, 4 грудня, намісник Почаївської лаври митрополит Володимир оприлюднив заяву про те, що на території лаври готували провокації.

Відповідна заява була оприлюднена на офіційному сайті лаври.

Митрополит Володимир зазначає, що 4 грудня невідомі особи виконували на території заборонені пісні. Також просить паломників та відвідувачів бути обережними та не приймати участі у провокаціях. Щоправда, чи викликали поліцію до порушників, не зазначають.

“Більшість християн у дні великих свят намагаються відвідати храм Божий і причастися Святих Христових Таїн. Сьогодні на святій Почаївській горі зібралися на спільну молитву тисячі людей. Однак, на превеликий жаль, велич свята дехто намагався затьмарити неприємною подією.

"Хотіли дискредитувати відому святиню": у Почаївській лаврі заявили про провокацію (ФОТО), фото-1

Повідомляємо вам, що в неділю 4 грудня вранці, невідомі особи (біля шести осіб) намагалися на території Свято-Успенської Почаївської лаври звершити провокацію, через виконання заборонених пісень, щоб дискредитувати всесвітньо відому українську святиню – Почаївську лавру.

Просимо усіх бути обережними до таких провокацій та не приймати в них участі!

Молимося до Пресвятої Богородиці, щоб Вона захистила нас від усякого зла", – йдеться в опублікованій заяві.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW