Берінчик у формі військовослужбовця став чемпіоном Європи: подробиціУкраїнський боксер Берінчик став чемпіоном Європи, здобувши титул чемпіона за версією EBU. На ринг спортсмен вийшов у формі військовослужбовця.

Про це повідомляє редакція. 

Боксер Денис Берінчик вийшов на поєдинок у формі спецпідрозділу Головного управління розвідки Міністерства оборони України і здобув титул чемпіона Європи. 

3 грудня український боксер Денис Берінчик у бою проти француза Івана Менді здобув титули чемпіона Європи за версією Європейського боксерського союзу (EBU) та International WBO (Світова боксерська організація) у легкій вазі.

Денис Берінчик, який родом із Луганщини, на поєдинок вийшов у формі спеціального підрозділу ГУР МО України “Кракен”. 

“Денис активно підтримує наш спецпідрозділ та українську армію в цілому. А на спортивній арені завжди гідно представляє честь країни”, – привітали переможця розвідники підрозділу “Кракен”.

Нагадуємо, спеціальний підрозділ ГУР МО України “Кракен” оголосив про поновлення набору рекрутів. Для проходження підготовки та подальшої служби у штурмовій роті підрозділу необхідно заповнити анкету за посиланням.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW