Коли у Києві повернуться до графіків відключень: відповідь ДТЕКПитання щодо повернення Києва до планових відключень електроенергії має вирішитись протягом найближчих тижнів.

Про це заявив виконавчий директор ДПЕК Дмитро Сахарук в ефірі національного телемарафону.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте новини.

За його словами, повернутися до графіків у столиці зможуть у тому випадку, якщо не буде нових масованих ударів рф з енергетичної інфраструктури.

Якщо не буде нових обстрілів, то, я думаю, це вже питання тижнів, коли буде можливість повністю відновити ту генерацію, яка була пошкоджена внаслідок останнього обстрілу. Ми зможемо повернутися до графіків відключень, коли люди знають, коли світло буде вимкнене. Люди відкриють сайт, подивляться, коли у них не буде світла і зможуть планувати життя, – сказав Сахарук.

При цьому він зазначив, що у Києві компанія все одно намагається триматися при відключеннях «якомога ближче до графіків».

Водночас у столиці є локальні навантаження на систему, які змушують додатково до стабілізаційних застосовувати і екстрені відключення.

Нагадаємо, ми повідомляли раніше про те, що у випадку, якщо рф знову завдасть ракетних ударів по критичній інфраструктурі, внаслідок чого станеться блекаут, то в Києві продовжуватимуть працювати окремі магазини, ринки, супермаркети та торговельні центри.

Також ми писали, що в разі надзвичайної ситуації та відсутності енергопостачання, рух поїздів метрополітену буде призупинений.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW