На Охтирщині чоловікові доведеться відповідати перед судом за систематичне вчинення домашнього насильства відносно своєї матеріНе зважаючи на неодноразове притягнення до адміністративної відповідальності та перебування на профілактичному обліку, 52-річний мешканець одного із сіл Охтирського району продовжував вчиняти домашнє насильство відносно своєї матері. Як результат правоохоронці відкрили кримінальне провадження, тепер останньому доведеться відповідати перед судом.

В ході досудового розслідування встановлено, що чоловік в травні-червні поточного року постійно вчиняв сварки в стані алкогольного сп'яніння, висловлював словесні образи нецензурними словами, погрожував застосуванням фізичного насильства своїй 76-річній матері.

Співробітники Охтирського районного відділу поліції неодноразово притягували кривдника до адміністративної відповідальності. Крім того, його було взято на облік, як особу, яка вчиняла домашнє насильство, з ним проводилися відповідні профілактичні заходи.

Однак не зважаючи на перебування на профілактичному обліку та неодноразове притягнення до адміністративної відповідальності, чоловік продовжував вчиняти домашнє насильство відносно матері.

Так, в кінці листопада цього року в черговий раз зловмисник вчинив сварку та висловлював образи нецензурними словами, погрожував фізичною розправою, тим самим завдав потерпілій психологічних страждань, принизив честь та гідність останньої, а також спричинив емоційний дискомфорт та негативні емоції.

За вказаним фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ст. 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Відділ комунікації поліції Сумської областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW