Новорічні прикраси та святкова ялинка. У Чернігові традиційно відкрилась резиденція Святого МиколаяЯскраві новорічні прикраси, ельфи та святкова ялинка. У Чернігові традиційно відкрилася резиденція Святого Миколая. Цьогоріч вона запрацювала раніше, йдеться у сюжеті телеканалу «Дитинець».

– Чотири роки поспіль ми відкривали резиденцію 19 грудня, а в цьому році з 1, задля того, щоб подарувати дітям цілий місяць можливості перебувати в казці, яку ми будемо створювати, – каже заступниця начальника Управління культури та туризму Катерина Литвин.

У перший день відкриття у туристично-інформаційному центрі представили календар цікавих активностей заходів на кожен день грудня. Тут і творчі майстер-класи для дітей та дорослих, перегляди кінофільмів та читання казок.

Організатори кажуть, цього року у святкуванні зробили акцент безпосередньо на рідній культурі та традиціях.

Катерина Литвин

Катерина Литвин

– Українського буде багато. І резиденцію ми відкриваємо не європейськими якимось штуками, а українськими – українським Дідухом. Тому що великий Дідух буде на Алеї Героїв, який з‘явиться вчасно відповідно до календаря. Хочеться, щоб діти знали про ці традиції. Власне, 13 числа ми запросимо на андріївські гуляння, тому що це теж була українська традиція. І ось таких родзинок, яких не було до цього року, в цьому році буде реально багато.

На майстер-класі в ТІЦ Дідуха виготовляли як малеча, так і дорослі. Це наш народний оберіг та святковий символ, який споконвіку прикрашав будинки українців. Тепер він знову набуває популярності.

Новорічні прикраси та святкова ялинка. У Чернігові традиційно відкрилась резиденція Святого Миколая, фото-2

Традиція писати листи зі своїми найзаповітнішими бажаннями, залишається незмінною, кажуть у ТІЦ. Проте цьогоріч організатори трохи змінили їхній формат.

– В цьому році ми будемо писати листа не до Санта Клауса чи Святого Миколая, а будемо писати лист-мрія. В мрії багато змістів. Вона у нас одна велика на всіх. І знову ж таки згадуючи той самий літак, але тим не менше ми віримо що всі ці листи будуть акумульовані. І традиційно декілька листів отримають свій результат – ми обов‘язково привітаємо в новорічну ніч дітей, які напишуть найщиріші листи. Це робиться задля того, щоб діти вірили в те, що мрії здійснюються.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW