російські окупанти не припиняють терор Дніпропетровщини: ситуація в регіоні станом на вечірЗавершується двісті вісімдесята доба російського широкомасштабного вторгнення. Ситуація на Дніпропетровщині станом на вечір.

Про це повідомляє редакція 056.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук розповів, що російські окупанти не припиняють терор Нікопольщини. Вдень з РСЗВ вгатили по території Марганецької громади. На щастя, люди не постраждали, серйозних руйнувань не зафіксовано. Інші райони – без обстрілів.

Продовжується робота з розмінування територій Дніпропетровщини: сьогодні наші рятувальники знищили 6 одиниць вибухонебезпечних предметів. З першого дня повномасштабного вторгнення ДСНС стоїть на варті нашої безпеки, сумлінно виконуючи свої обов’язки, за що подяка кожному рятувальнику.

"Попереду – непроста зима. Буде складно, втім ми впораємось і з цим викликом. Бо ми українці, а значить – незламні.Покладаємося на ЗСУ, віримо в нашого Президента, працюємо кожен на своєму місці. Переможемо", - повідомив Лукашук.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW