В Тернополі подешевшали популярні фрукти: яка ціна у супермаркетах містаНа Тернопільщині та в усій Україні різко змінилися ціни на популярні та багаті на вітаміни фрукти. Так, в тернопільських супермаркетах знизилися ціни на банани, яблука, а також знизилася вартість деяких видів цитрусових.

Так, наприклад, у жовтні в магазинах мережі Metro 1 кілограм лимонів коштував 70,82 гривні, а вже наприкінці листопада за 1 кілограм лимонів потрібно віддати 54,90 гривні. Вартість апельсинів Преміум раніше становила 81,45 гривні, а вже у листопаді ціни на них впали до 73,45 гривні. У Новусі вони продаються сьогодні за 71,99 гривні. Ціни на мандарини у жовтні становили 100,97 гривень, а сьогодні за них потрібно віддати лише 53,93 гривні.

Також змінилися ціни на банани, які у листопаді знизилися за вартістю. Так, наприклад, у супермаркеті "Рукавичка" за них сьогодні потрібно віддати 59,90 гривень.

Яблука залишаються найдоступнішими українськими фруктами. Якщо у жовтні кілограм у середньому коштував 14,61 грн, то у листопаді ціна впала до 10,76 грн. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW