На Полтавщині СБУ нейтралізувала сталий канал контрабанди культурних цінностейСпівробітники полтавського СБУ викрили місцевого мешканця, котрий  організував  канал вивозу мистецьких  цінностей до країн ЄС через митний кордон України.

Для цього  він  створив спеціалізований Інтернет-ресурс, на якому пропонував колекціонерам придбати предмети релігійного культу ХІХ-ХХ століть. Лоти фігурант підшукував  на маленьких спеціалізованих онлайн-платформах, реставрував їх за необхідності та виставляв на продаж колекціонерам з Європи.

Під час обшуків в рамках кримінального провадження, проведених у декількох регіонах України, співробітники спецслужби виявили більше 100 ікон, які можуть становити культурну цінність, і попередньо готувалися  для продажу на закритих аукціонах. тривають слідчі дії, вирішується питання щодо проведення експертиз вилучених ікон для подальшого оголошення фігуранту про підозру за ч.1 ст.201 Кримінального кодексу України – Контрабанда.

Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 7 років. Заходи із викриття і документування протиправної діяльності проводили співробітники УСБУ в Полтавській області під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури.

Читайте також: У Полтаві предстоятель Православної церкви України Епіфаній нагородив волонтерівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW