У війні загинув захисник Дмитро Хоменко7 листопада, поблизу Білогорівки, унаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув Дмитро Хоменко. Про це повідомили на сторінці ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». На цьому підприємстві Дмитро 17 років пропрацював вагонобудівником.

У війні загинув захисник Дмитро Хоменко, фото-1

- Війна, на превеликий жаль, продовжує забирати відданих Україні синів і доньок. 21 листопада провели в останню путь молодого захисника Вітчизни Дмитра Володимировича Хоменка, який за мир на рідній землі й свободу українського народу заплатив найвищу ціну, віддавши власне життя.

Дмитро Володимирович Хоменко народився у 1983 році у смт Онуфріївка Кіровоградської області. Після закінчення школи навчався у Дніпродзержинському професійно-технічному училищі №22, де й опанував робітничу професію електрогазозварника, за якою протягом 17 років працював на Крюківському вагонобудівному заводі у складально-зварювальному корпусі. До ЗСУ його мобілізували 30 червня 2022 року.

Після тактичної підготовки стрілець-зенітник 2 зенітного ракетного відділення зенітного ракетного артилерійського взводу роти охорони батальйону логістики воював у Краматорську, побував вдома у відпустці, після якої був направлений на Луганщину.

А 7 листопада під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району загинув у результаті ворожого артилерійського обстрілу.

Рідні, друзі, колеги, побратими знали його як доброзичливого, життєлюбного, веселого й працьовитого чоловіка, готового будь-коли прийти на допомогу, підтримати й підбадьорити. Він не боявся труднощів, був сміливим, прямолінійним, чесним і відповідальним, не ховався за чужі спини. Мама, тато, сестра, брат та восьмирічний син назавжди втратили свою найріднішу людину й ніколи більше не побачать його ласкавого люблячого погляду. Важко знайти потрібні слова, щоб розрадити і втішити родину Дмитра.

Не пожартує він більше з колегами, з якими пліч-о-пліч складав у корпусі вагони. Гірко й боляче визнавати, що Дмитра Хоменка більше немає з нами.

Дмитро до останнього подиху вірив у перемогу й усіма силами наближав її. Але, на жаль, йому не судилося відчути її смак. Ми схиляємо голови перед його мужністю, стійкістю й витривалістю. Його ім’я і справи назавжди залишаться в наших серцях. Світла пам’ять, велика вдячність та шана Дмитру Хоменку, - написали на сторінці ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» у ФБ.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW