Серце зупинилось у власному кабінеті: на Тернопільщині раптово помер директор мистецької школиНа Тернопільщині у віці 65 років раптово помер директор Коропецької комунальної мистецької школи Петро Садівський.

Про це повідомляють у Facebook-спільноті "Коропець-Інфо".

"Відійшла ціла епоха в історії культури і мистецтва Коропеччини, Тернопільщини. У віці 65 років раптово помер директор Коропецька комунальна мистецька школа Петро Степанович Садівський. Творив самовіддано, керував дбайливо, навчав музиці з великою любов'ю. Як директор, керівник музичних колективів, вчитель, виховав кілька поколінь добрих музикантів, а для колективу був міцним осердям, підтримкою, дбайливим наставником, де панувала атмосфера дружби. В пам’яті знайомих, колег, коропчан назавжди залишиться талановитим музикантом, щирим українцем, неповторним, колоритним, винятковим Петром "Ковалем", добрим другом, галантним чоловіком із прекрасним почуттям гумору. Жив яскраво, виступав блискуче" , - повідомляють у дописі.
Петро Степанович дуже любив свою роботу. 

"Згорів" на роботі. Помер у своєму кабінеті директора... Серце... Ніколи не переставав музикувати, жити музикою і своєю школою. Величезна втрата для трьох синів, дружини, внуків, рідних, близьких, колег і друзів. Нехай добрий, світлий спомин про Петра Степановича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив, шанував. Його музика завжди буде лунати у наших спогадах. Важко знайти слова розради, коли так раптово зупиняється серце людини, яка була настільки вагомою, великою, важливою у житті багатьох", - розповідають колеги.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW