На Донеччині запрацювали понад 100 Пунктів незламності, - ФОТОУ підконтрольній Україні частині Донецької області відкрилося вже понад 100 Пунктів незламності.

Про це етері національного марафону повідомивНачальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Ворог атакує егергетичну систему країн, намагається знеструмити населені пункти й цілі області. Але у Пунктах незламності люди зможуть обігрітися, підзарядити мобільні телефони, отримати доступ до інтернету та інформацію про те, що відбувається у країні й світі. Такі пункти ми розгортаємо по всій області. Вчора їх було  68, сьогодні вже - понад сотня", - сказав Кириленко.

Він також зазначив, що наразі у Донецькій області єнергетики й ремонтні бригади працюють над тим, щоб відновити систему та налагодити електропостачання у наші з вами оселі.

Нагадаємо, цілеспрямована терористична атака росії на об'єкти енергетичної інфраструктури країни призвела до відсутності електроенергії на значній частині території України. Зокрема, на Донеччині. Область повністю знеструмлена. Відповідно, розпочинають свою роботу Пункти незламності - спеціально визначені у кожному населеному пункті місця, обладнані генераторами, приладами для обігріву і зв'язку.

Пункти працюють цілодобово. Як вони виглядають, показала пресслужба Донецької ОДА.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW