На деокупованих територіях Миколаївщини відновлюють електропостачання. Енергетики працюють щодня, - ФОТОНа деокупованих територіях Миколаївщини енергетики продовжують відновлення електропостачання.

Нагадаємо, що 87 населених пунктів Миколаївщини залишаються без водо- та електропостачання 

Як повідомляє АТ Миколаївоблтеплоенерго, співробітникам знадобився тиждень, аби усунути десятки обривів проводів, поламки, виявлені дефекти та налагодити безперебійну роботу трансформаторного обладнання.  

"Наразі силами фахівців Товариства заживлено одну з високовольтних підстанцій на нещодавно деокупованій території. Бойові дії наробили тут лиха – живлячу лінію перетворили на "лахміття", вивели з ладу силове обладнання та пошкодили ізоляцію", - пишуть у Товаристві.

Фахівці АТ "Миколаївобленерго" працюють без вихідних, аби максимально пришвидшити момент, коли в деокуповані села та міста повернеться електропостачання.

Поки вибухотехніки оглядають місцевість для виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів,  фахівці вже працюють на перевірених ділянках – латають, ремонтують, замінюють пошкоджене внаслідок бойових дій енергетичне обладнання.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW