Правоохоронці в Києві арештували активи російської компанії на 40 млн гривеньУ Києві правоохоронці виявили фірму, яка зареєстрована на території рф та здійснювала на території України продаж паливно-мастильних матеріалів та речовин. Правоохоронці арештували її активи.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте новини Києва, області та України.

У рамках досудового розслідування поліцейські встановили підприємство, кінцевим бенефіціарним власником якого є громадянин держави-агресора. Фірма займалася реалізацією паливно-мастильних матеріалів та речовин.

За клопотанням правоохоронців, слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва наклав арешт на паливно-мастильні матеріали російської компанії. Вартість арештованого майна склала понад 40 млн гривень. Вилучене передали на потреби Збройних Сил України.

Також ми раніше розповідали про те, що у центрі Львова та Києва суд заарештував два готелі, які належать російській мережі. Вартість арештованого майна складає майже 1 млрд гривень.

Вас також може зацікавити: За час війни у Києві заарештували майно російських та білоруських компаній на майже 8 млрд грн.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW