Російські винищувачі влаштували провокацію над кораблями НАТО: Альянс пригрозив відповіддюВинищувачі рф влаштували провокацію у зоні навчань НАТО. Військовий альянс відповів лише заявою.

Російські літаки пролетіли над кораблями Альянсу на висоті 91 метр та на відстані 73 метри, а їхні пілоти не відповіли на повідомлення натовських військових.

Про це повідомляє Голос Америки.

Військово-морське командування НАТО заявило, що в четвер вранці, 17 листопада, літаки пролетіли над кораблями на висоті 91 метр і на відстані 73 метри після того, як російські пілоти не відповіли на повідомлення військових НАТО.

"НАТО вважало взаємодію небезпечною та непрофесійною, оскільки вона проводилася в небезпечній зоні, яка була залучена для навчань ППО, а також через висоти та близькість літаків. Взаємодія збільшила ризик прорахунків, помилок та нещасних випадків", — йдеться у заяві.

У заяві також підкреслили, що сили НАТО "діяли відповідально" та відповідно до чинних правил.

"НАТО належним чином реагуватиме на будь-яке втручання у свою законну діяльність у цьому районі, яке ставить під загрозу безпеку наших літаків, кораблів або їхніх екіпажів. НАТО не прагне конфронтації і не становить загрози", — йдеться в повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW