«Зниклу» дружину «народного губернатора» Губарєва затримали за «привласнення 60 млн бюджетних коштів»Колаборантку та фейкову «віцегубернаторку Херсонської області» Катерину Губарєву затримали «у справі про економічні злочини». Про це повідомили російські пропагандистські ЗМІ з посиланням на джерела в середу, 16 листопада.

Кремлівська агенція ТАСС написала, що Губарєву затримали«співробітники МВС».

Джерело Telegram-каналу Осторожно, новости заявило, що може йтися про привласнення "щонайменше 60 млн бюджетних коштів". За його словами, колаборантку усунули від «посади», потім вона поїхала в Москву і хотіла змінити роботу, але була затримана.

РИА Новости з посиланням на фейковий окупаційний орган«МВС у Херсонській області» повідомило, що там"не підтверджують і не спростовують затримання Губарєвої".

Раніше поплічник російських окупантів Павло Губарєв, який у 2014 році називав себе«народним губернатором» Донецької області, заявив про зникнення дружини.

За даними СБУ, уродженка Каховки Губарєва в червні 2022 року переїхала на захоплену територію в Херсонській області та добровільно обійняла "посаду" заступниці колаборанта Володимира Сальдо «у сфері цифровізації та соціальної політики». Відповідно до ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України, їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW