Як бійці підрозділу аеророзвідки "Карлсон" 129-ї криворізької бригади ТРО нищать окупантів на Херсонщині, - ВІДЕОПідрозділ аеророзвідки "Карлосн" 129-ї криворізької бригади ТРО нищить росіян на Херсонщині.

Як це відбувається можна побачити у відеосюжеті ESPRESO.TV.

Військовослужбовці бригади розповіли про бойові будні та значення аеророзвідки у боротьбі з ворогом: є змога оперативно передавати картинку місцевості артилеристам, після чого ті вражають ціль.

Водночас бійці продемонстрували роботу саморобної установки, зібраної з трофейної техніки. На куплену автівку приладнали механізми, котрі перетворили її у потужну зброю. У ній використовується два типи снарядів, при цьому дальність польоту ракет складає 20 км.

Разом з криворіжцями у підрозділі аеророзвідки "Карлсон" служить херсонець на псевдо "Арчі". На початку вторгнення він виходив на мітинги проти окупації у Херсоні, згодом разом з земляками влаштовував диверсійні операції на території міста, по-тихому прибираючи ворогів. Після публічного виходу з групою однодумців на вулиці міста з синьо-жовтим прапором потрапив у 8-денний полон. Бранці зазнали катувань, а вийти з полону вдался лише після того, як рашисти записали відео, де чоловіки висловили готовність співпрацювати з порогом.

Вийшовши з полону, "Арчі" вдалося покинути окуповану територію і потрапити на службу у 129 бригаду ТРО.

Детальніше дивіться у сюжеті.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW