Хакери російської фсб надсилають електронні листи від імені Держспецзв’язку: будьте обачнимиУкраїнські користувачі стали отримувати на свої електронні адреси листи ніби то від Держспецзв’язку. Насправді – від російських хакерів, а саме угрупування UAC-0010 (Armageddon). Про це інформує Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України та закликає до пильності.

« – У разі переходу за посиланням із листа на комп’ютері буде створений RAR-архів (наприклад, “08.11.2022.rar”), що містить файл-ярлик із назвою “Засоби ТЗІ, які мають експертний висновок про відповідність до вимог технічного захисту інформації.lnk”. Відкриття цього файлу призведе до завантаження шкідливих програм – зокрема і тих, що викрадають дані», – йдеться у повідомленні.

Розсилають електронні листи з сервісу @mail.gov.ua, маскуючись таким чином під державні органи.

Хакерське угрупування UAC-0010 (Armageddon) – одне із найактивніших, яке з початку війни атакує українських користувачів. Його пов’язують із російською фсб. Спекулюють зловмисники на болючих та важливих для українців темах. Останнього разу вони розсилали листи у жовтні, від імені СБУ та Генштабу ЗСУ.

Держспецзв’язку попереджає: не слід нехтувати правилами кібергігієни та слід проявити обережність до повідомлень. Не варто відкривати та завантажувати підозрілі, в тому числі й неочікувані файли й посилання, а за можливості необхідно перевірити адресанта.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW