Виганяють місцевих з будинків і будують оборонні укріплення: Мелітополь масово заселяють окупантиОкупанти масово заселяють Мелітополь. На схід від міста рашисти виселяють людей з їхніх будинків та будують оборонні укріплення.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі телемарафону.

“Більше половини жителів Мелітополя евакуювались на підконтрольну Україні територію або за кордон. У місті залишилось до 60 тисяч мелітопольців. Натомість місто і район масово заселили окупанти з росії - росіяни, чеченці, осетини тощо”, – розповів він.

За його словами, на сході від Мелітополя - на Херсонському напрямку - рашисти виселяють людей з будинків і будують оборонні укріплення.

Так, у селі Полянівка Мелітопольського району окупанти “попросили” жителів переїхати в інші населені пункти. Через сусідню Якимівку завезли до Полянівки бетонні плити, зняті з водного каналу. Й перетворюють навколишню територію на форпост.

Федоров додав, що окупанти захопили й інші села Мелітопольського району, зокрема, заселились в порожні будинки й розставили військову техніку поруч з мирними жителями - у городах і дворах.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW